Ostre wejście w plotki nowej strony

Teraz, niesamowite pogłoski odnajdziemy na Pudelku. Oprócz tego w necie nowinki w sprawie celebrytek odnajdziecie na naszym wortalu. Odróżnia nas zadbana grafika i niepowtarzalne recenzje czytelników. Obnażamy szczegóły romansu z Edytą Herbuś i Mateuszem Damięckim. Badamy po co dwudziestoletnia artystka była ze starym milionerem. Opisujemy następne odcinki show Tańca z gwiazdami. Co więcej na podepnij.pl – ciekawostki na temat Katarzyny Skrzyneckiej bądź Michała Piróga. Tajemnice artystów i rady w zakresie stylu. Sporo wierszówki zajmują aczkowiek plotki.

Subscribe / Share

Article by hicarian

Authors bio is coming up shortly.

Jak powinien wyglądać dobry blog o gwiazdach?

plotki blogObecnie w naszym kraju jest kilku wartych uwagi celebrytów. W ścisłej czołówce na pewno jest Doda, Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Blog o gwiazdach powinien przede wszystkim dostarczać najnowsze romanse i plotki ze świata show biznesu. Następnie warto od czasu do czasu napisać coś o popularnych programach muzycznych: Mam Talent, X-Factor czy Must be the music. Z polskich aktorów, strasznie zainteresowanie wzbudza Borys Szyc i Tomasz Karolak.

Co na tym blogu?

Interesują mnie plotki, romanse, bitwa na głosy, x-factor i must be the music - tylko muzyka. Lubię też poplotkować o gwiazdach z naszego kraju

ROMANSE

Romanse to wspaniała rzecz. Lubie czytać o romansach. Romanse takie jak harlekiny

Plotka:

plotki

Plotki

Lubię plotki i plotkować. Wszystko o naszych ulubieńcach.

Najpopularniejsze plotki

Jakie gwiazdy mnie interesują:

Edyta Herbuś - jest świetna
Natasza Urbańska - super śpiewa i tańczy
Edyta Górniak - wspaniała i sympatyczna
Kuba Wojewódzki - kocham go!
Wszystkie ploteczki i plotki na ich temat chętnie przyjmę :)