Małżeństwo Urbańskiej i Józefowicza wisi na włosku?

natasza urbańskaFakt podnosi śmiałą tezę, iż małżeństwo Janusza Józefowicza oraz Nataszy Urbańskiej może się skończyć. Argumentem ma być to, że młoda celebrytka, a także stawiająca pierwsze kroki – artystka prowadzi karierę bez zgody Józefowicza. Brukokiec nie zapomniał wytknąć,  iż Józek zapoznał Nataszę Urbańską parę lat temu. Pomimo lat jest nadal jego faworytą w teatrze Buffo. Mimo to, Fakt donosi również, iż Janusz Józefowicz bywa ostatnio co raz częściej wkurzony, ponieważ jego żonie wiedzie co raz lepiej. Natasza Urbańska do udanych może już zaliczyć epizod w znanym serialu kryminalnym Fala zbrodni. Nagrała i wydała też całkiem ciekawą płytę a teraz bardzo dobrze radzi sobie jako prezenterka Tańca z gwiazdami.

Subscribe / Share

Article by hicarian

Authors bio is coming up shortly.
hicarian tagged this post with: , Read 64 articles by

Jak powinien wyglądać dobry blog o gwiazdach?

plotki blogObecnie w naszym kraju jest kilku wartych uwagi celebrytów. W ścisłej czołówce na pewno jest Doda, Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Blog o gwiazdach powinien przede wszystkim dostarczać najnowsze romanse i plotki ze świata show biznesu. Następnie warto od czasu do czasu napisać coś o popularnych programach muzycznych: Mam Talent, X-Factor czy Must be the music. Z polskich aktorów, strasznie zainteresowanie wzbudza Borys Szyc i Tomasz Karolak.

Co na tym blogu?

Interesują mnie plotki, romanse, bitwa na głosy, x-factor i must be the music - tylko muzyka. Lubię też poplotkować o gwiazdach z naszego kraju

ROMANSE

Romanse to wspaniała rzecz. Lubie czytać o romansach. Romanse takie jak harlekiny

Plotka:

plotki

Plotki

Lubię plotki i plotkować. Wszystko o naszych ulubieńcach.

Najpopularniejsze plotki

Jakie gwiazdy mnie interesują:

Edyta Herbuś - jest świetna
Natasza Urbańska - super śpiewa i tańczy
Edyta Górniak - wspaniała i sympatyczna
Kuba Wojewódzki - kocham go!
Wszystkie ploteczki i plotki na ich temat chętnie przyjmę :)