Edyta Górniak i jej wpadka z hymnem w Korei

Czy Edyta Górniak została słusznie potępiona za wykonanie hymnu na mundialu w Korei w roku 2002? Osobiście myślę, że jednak niesłusznie. Prawda jest taka iż nie miała ona wpływu na wybór interpretacji, została zaproszona na tą imprezę i z góry było ustalone jak ma śpiewać i w jakim tempie. Mnie osobiście wykonanie się podobało – jednak patrząc na fanatyzm naszych kibiców chyba jednak nie powinno się nic zmieniać w tak ważnym dla nich momencie czyli kiedy gra ich reprezentacja. Osobną historią była akustyka, która na tak dużym obiekcie zrobiła swoje a w zasadzie pomieszała kibiców śpiew z różnych stron z głosem Edyty. Każdy sobie rzepkę skrobał – tak można to podsumować. Edyta Górniak wiele nie komentowała tego zajścia, dopiero po latach usłyszeliśmy z jej strony jakieś wyjaśnienia i były one mądre i logiczne. Niestety lata nienawiści skierowane to Edyty Górniak chyba nigdy nie zostaną przez nią zapomniane. Jest wspaniałą artystką z niesamowitym głosem, na tym powinniśmy się skupiać a historie z hymnem wsadzić między bajki. To przeszłość i chyba tak do tego trzeba podchodzić.

Subscribe / Share

Article by hicarian

Authors bio is coming up shortly.
hicarian tagged this post with: Read 64 articles by

Jak powinien wyglądać dobry blog o gwiazdach?

plotki blogObecnie w naszym kraju jest kilku wartych uwagi celebrytów. W ścisłej czołówce na pewno jest Doda, Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Blog o gwiazdach powinien przede wszystkim dostarczać najnowsze romanse i plotki ze świata show biznesu. Następnie warto od czasu do czasu napisać coś o popularnych programach muzycznych: Mam Talent, X-Factor czy Must be the music. Z polskich aktorów, strasznie zainteresowanie wzbudza Borys Szyc i Tomasz Karolak.

Co na tym blogu?

Interesują mnie plotki, romanse, bitwa na głosy, x-factor i must be the music - tylko muzyka. Lubię też poplotkować o gwiazdach z naszego kraju

ROMANSE

Romanse to wspaniała rzecz. Lubie czytać o romansach. Romanse takie jak harlekiny

Plotka:

plotki

Plotki

Lubię plotki i plotkować. Wszystko o naszych ulubieńcach.

Najpopularniejsze plotki

Jakie gwiazdy mnie interesują:

Edyta Herbuś - jest świetna
Natasza Urbańska - super śpiewa i tańczy
Edyta Górniak - wspaniała i sympatyczna
Kuba Wojewódzki - kocham go!
Wszystkie ploteczki i plotki na ich temat chętnie przyjmę :)