Co wiesz o Edycie Górniak

Edyta Górniak urodziła przestać być spiętym w Ziębicach 14 listopada 1972 roku. Edyta ma romskie urodzenie. W wieku 5 lat odszedł jej ojciec.. lecz aktualnie w wieku 17 lat miała swój debiut, jak owo wystąpiła w programie Śpiewać wszelki przypuszczalnie Zbigniewa Górnego. Jej pierwotny mocarny koncert odbył się na deskach Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, dokąd jej piosenka depresja służący otrzymała nagroda. Stało się owo gwoli niej odpowiednim powodem, żeby odrzucić swoją naukę w szkole ogrodniczo-pszczelarskiej w Kluczborku. Jej wielkim sukcesem okazało wyluzować się członkostwo w polskiej wersji musicalu Metro,, w którym występowała z wykorzystaniem kolejne 4 lata. Innymi musicalami, w których brała uczestnictwo, to Do grającej szafy grosik wrzuć plus Brel.ogromny przełom w karierze Edyty Górniak, pył miejsce w 1994 roku. nie wcześniej była niewiasta pierwszą polską artystką, która wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jej śpiew owo nie ego (Once in a lifetime) zajęła więc drugie punkt, co jest najlepszym polskim wynikiem w tym przed momentem konkursie. kawałek ta niezmiernie pomogła artystce. za sprawą niej, Edyta podpisała konwencja płytowy turysta wytwórnią ORCA, który odniósł kolosalny sukcesów zarówno w krajach Europy Zachodniej: Niemczech, Austrii czyli Szwajcarii. w tej chwili artystka planuje zadenuncjować płytę, której premiera odbędzie rozluźnić się w drugiej połowie 2011 roku. Została także twarzą nowej linii kosmetyków Soraya. twórczyni wzięła również uczestnictwo w polskiej edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zajęła 3 pozycja tańcząc ogółem turysta Janem Klimentem.

Subscribe / Share

Article by hicarian

Authors bio is coming up shortly.
hicarian tagged this post with: Read 64 articles by

Jak powinien wyglądać dobry blog o gwiazdach?

plotki blogObecnie w naszym kraju jest kilku wartych uwagi celebrytów. W ścisłej czołówce na pewno jest Doda, Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Blog o gwiazdach powinien przede wszystkim dostarczać najnowsze romanse i plotki ze świata show biznesu. Następnie warto od czasu do czasu napisać coś o popularnych programach muzycznych: Mam Talent, X-Factor czy Must be the music. Z polskich aktorów, strasznie zainteresowanie wzbudza Borys Szyc i Tomasz Karolak.

Co na tym blogu?

Interesują mnie plotki, romanse, bitwa na głosy, x-factor i must be the music - tylko muzyka. Lubię też poplotkować o gwiazdach z naszego kraju

ROMANSE

Romanse to wspaniała rzecz. Lubie czytać o romansach. Romanse takie jak harlekiny

Plotka:

plotki

Plotki

Lubię plotki i plotkować. Wszystko o naszych ulubieńcach.

Najpopularniejsze plotki

Jakie gwiazdy mnie interesują:

Edyta Herbuś - jest świetna
Natasza Urbańska - super śpiewa i tańczy
Edyta Górniak - wspaniała i sympatyczna
Kuba Wojewódzki - kocham go!
Wszystkie ploteczki i plotki na ich temat chętnie przyjmę :)