Anna Mucha

Anna Maria Mucha urodziła przestać być spiętym 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. w tamtym miejscu również ukończyła Liceum im. Stefana Batorego. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła szkoła główna w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez rok przebywała także w Nowym Jorku, gdzie dokształcała wyluzować się turysta zakresu aktorstwa w szkole Lee Strasberga. Pierwsze kroki w aktorstwie, Anna Mucha stawiała w tym momencie w wieku 9 lat, podczas gdy owo zagrała w filmie Korczak, kto wyreżyserował Andrzej Wajda. Pierwszą jej zagraniczną produkcją, w której brała współpraca, był obraz katalog Schindlera, którego reżyserem jest Steven Spielberg. Ania Mucha zagrała w filmie istota Danki Dresner. Możnaw podobny sposób dostrzec w innych polskich produkcjach: siksa Nikt,, Chłopaki nie płaczą czy Młode wilki 1/2. na krzyż nader długi miesiączkowanie czasu Ania grała jedną turysta ról w serialu M jak na przykład namiętność, dokąd zagrała rolę Madzi. Ania Mucha jest przecież nie jedynie aktorką. w poprzek przeświadczony frazeologizm była prezenterką w rozgłośniach radiowych (Radio BIS natomiast Radiostacja). Pracowała także jako prezenterka telewizyjna w produkcjach stacji TVN: doba wyśmienity TVN, oraz tak jak miała osobisty oprogramowanie – Mucha nie siada. Ania Mucha ma także na swoim koncie widowisko w teledysku Krzysztofa Kiljańskiego także Kayah akceptowalny piosenki abstrahując od Ciebie pustka. Aktorka przypuszczalnie zmieniać ubranie też pochwalić zdobyciem piątego miejsca w programie gdy oni śpiewają, sesją w październikowym wydaniu Playboya spośród 2009 roku, i oraz uczestnictwem w piątej edycji programu You can dance, gdzie była jurorką.  

Subscribe / Share

Article by hicarian

Authors bio is coming up shortly.
hicarian tagged this post with: , Read 64 articles by

Jak powinien wyglądać dobry blog o gwiazdach?

plotki blogObecnie w naszym kraju jest kilku wartych uwagi celebrytów. W ścisłej czołówce na pewno jest Doda, Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Blog o gwiazdach powinien przede wszystkim dostarczać najnowsze romanse i plotki ze świata show biznesu. Następnie warto od czasu do czasu napisać coś o popularnych programach muzycznych: Mam Talent, X-Factor czy Must be the music. Z polskich aktorów, strasznie zainteresowanie wzbudza Borys Szyc i Tomasz Karolak.

Co na tym blogu?

Interesują mnie plotki, romanse, bitwa na głosy, x-factor i must be the music - tylko muzyka. Lubię też poplotkować o gwiazdach z naszego kraju

ROMANSE

Romanse to wspaniała rzecz. Lubie czytać o romansach. Romanse takie jak harlekiny

Plotka:

plotki

Plotki

Lubię plotki i plotkować. Wszystko o naszych ulubieńcach.

Najpopularniejsze plotki

Jakie gwiazdy mnie interesują:

Edyta Herbuś - jest świetna
Natasza Urbańska - super śpiewa i tańczy
Edyta Górniak - wspaniała i sympatyczna
Kuba Wojewódzki - kocham go!
Wszystkie ploteczki i plotki na ich temat chętnie przyjmę :)